Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Путівник Дніпропетровська - Пам'ятки - Палац Потьомкіна

Палац Потьомкіна, Дніпропетровськ, Україна

 Палац Потьомкіна одне з перших найбільш значних будівель Дніпропетровська, яке зберегло своє значення, незважаючи на численні перебудови. Авторство проекту палацу приписується видатному російському зодчому І.Є. Старову. За первинним проектом центральний корпус з'єднувався лоджіями - галереями з невеликими бічними флігелями.

 Головний корпус вміщував ряд парадних приміщень, у тому числі величезна зала в центральній частині, виділений із загальної маси будівлі. До початку 20 століття палац прийшов в запустіння. При відновленні будівлі змінився його первинний вигляд,  зала була перегороджена стіною.

 Після революції 1917 р. палац перетворено на будинок відпочинку трудящих міста. Під час Великої вітчизняної війни будинок було зруйновано. У 1952 р. реконструйовано архітекторами Баранським, Глушковим та Мучником, і став палацом культури студентів. З 1961 р. присвоєно ім'я Ю.А. Гагаріна. У нову композицію органічно включені, елементи первинного проекту і проекту В.П. Стасова.

 Загальна площа будівлі 5632 кв. м. Тут є концертний зал на 600 місць, лекторій на 150 місць, кімнати для студійних занять, танцювальна зала, кінотеатр, кафе. У комплексі з палацом зроблений вхід у парк у формі дугоподібної в плані колонади. Парк ім. Т. Шевченка.

 Палац Потьомкіна


Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо