Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Готелі Дніпропетровська - 4* Бон Готель

4* Бон Готель, Дніпропетровськ, Україна

Бон Готель у Дніпропетровську Бон Готель це респектабельний міні-готель в центрі Дніпропетровська з комфортабельними номерами різного класу. Бон Готель розташований в діловому центрі Дніпропетровська, в 200 метрах від основного проспекту міста. Поряд з готелем знаходяться основні об'єкти ділового і культурного життя міста Дніпропетровська.
Номери Бон готелю у Дніпропетровську

Стандартний Номер в Бон готелі

 

 Стандартний затишний готельний номер площею 40 кв.м. У номері даної категорії одне полуторне ліжко, килимове покриття, Інтернет, телефон, супутникове ТБ, індивідуальний сейф, холодильник та один санвузол в якому є - ванна, душ, біде, халат, тапочки, індивідуальні косметичні засоби, фен, телефон.

Стандартний Номер в Бон готелі

Номер Напівлюкс в Бон готелі

 

 Світлий, затишний номер площею 45 кв.м. У номері даної категорії одна двоспальне ліжко, килимове покриття, телефон, супутникове ТБ, Інтернет, індивідуальний сейф, холодильник і один санвузол в якому є - ванна, душ, біде, халат, тапочки, індивідуальні косметичні засоби, фен, телефон.

 

 

Номер Напівлюкс в Бон готелі

Номер Люкс в Бон готелі

 

 Просторий, затишний номер загальною площею - 82 кв.м. Номери даної категорії складаються з двох кімнат - спальні і вітальні. У номері - двоспальне ліжко, диван, килимове покриття, телефон, супутникове ТБ, Інтернет, музичний центр, індивідуальний сейф, холодильник. У номері один санвузол в якому є - ванна, душова кабіна, біде, халат, тапочки, індивідуальні косметичні засоби, фен, телефон.

 

Номер Люкс в Бон готелі

Кафе в Бон готелі

 

 На першому поверсі готелю розташоване Bon Cafe, яке завжди відкрите для гостей готелю. Обстановка кафе проста і максимально сприяє гарному відпочинку. Колірна гамма інтер'єру м'яка і ненав'язлива.

 

Кафе в Бон готелі

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо