Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Готелі Дніпропетровська - 3* Готель Надія

3* Готель Надія, Дніпропетровськ, Україна

Готель Надія у Дніпропетровську


 Готель Надія було засновано у 1996 році. Готель Дніпропетровська розташований у тихій центральній частині міста на брегу Дніпра, з вікон номерів відкривається прекрасний вид на річку Дніпро.

 У готелі Надія постійно зупиняються відомі люди, знамениті актори, співаки та музиканти, які завжди залишають прекрасні відгуки про готель. Набережна перед готелем порадує Вас пишною зеленню скверу, свіжим повітрям і музикою літа незалежно від пори року.

 

 

 

Номери готелю Надія у Дніпропетровську

 

 

Номер Напівлюкс в готелі Надія


 Затишний номер в якому Ви знайдете все саме необхідне для комфортного відпочинку. Номери обладнані доступом в інтернет, індивідуальною системою кондиціонування, інтерактивним телебаченням, супутниковим телебаченням, сейфом, міні-баром, телефонами, феном у ванній кімнаті та комплектом косметики.
Номер Напівлюкс в готелі Надія

Номер Люкс в готелі Надія


 Двокімнатні номери або Люкс-Студія на вибір. Номери обладнані доступом в інтернет, індивідуальною системою кондиціонування, інтерактивним телебаченням, супутниковим телебаченням, сейфом, міні-баром, телефонами, феном у ванній кімнаті та комплектом косметики.

Номер Люкс в готелі Надія

Апартаменти в готелі Надія


 Розкішні номери для вимогливих гостей. Номери обладнані доступом в інтернет, індивідуальною системою кондиціонування, інтерактивним телебаченням, супутниковим телебаченням, сейфом, міні-баром, телефонами, феном в ванній кімнаті та комплектом косметики.

Апартаменти в готелі Надія

Люкс Апартаменти в готелі Надія


 Номери вищої категорії обладнані доступом в інтернет, індивідуальною системою кондиціонування, інтерактивним телебаченням, супутниковим телебаченням, сейфом, міні-баром, телефонами, феном в ванній кімнаті та комплектом косметики.

Люкс Апартаменти в готелі Надія

Конференц сервіс в готелі Надія


 Конференц-зал готелю Надія на 10 посадочних місць. Затишний інтер'єр, зручні меблі, мультімедіапроектор, екран, ноутбук, інтернет, телефон, та інше обладнання мають у своєму розпорядженні до успішного проведення конференцій, семінарів, круглих столів та презентацій, а також ділових зустрічей та переговорів.

Конференц сервіс в готелі Надія

Готель Надія на Карті Дніпропетровська


Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо