Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Готелі Дніпропетровська - 3* Парк-Готель

3* Парк-Готель, Дніпропетровськ, Україна

Парк-Готель в Дніпропетровську


 Парк-Готель розташований в історичному центрі міста Дніпропетровська, в парковій зоні, поблизу архітектурних пам'ятників, музеїв, виставкових залів.
 Будівлю готеля було побудовано у 1830 році і працювала вона як приватна ткацька фабрика на території садиби Карла Неймана. Влітку 2003 року була проведена реконструкція, з відновленням первинного виду будівлі, що додає композиційну єдність і архітектурну виразність. У Парк-Готелі 27 комфортабельних номерів, відповідних міжнародним стандартам.
Номери Парк-Готелю в Дніпропетровську

Одномісний Напівлюкс в Парк-Готелі

 

 У готелі 9 одномісних номерів класу Напівлюкс. Всі номери оснащені телефоном, Інтернетом, кабельним телебаченням, системою кондиціонування, сучасною системою охорони та протипожежної безпеки. У номерах є фен, міні-бар, сейф.
Одномісний Напівлюкс в Парк-Готелі

Двомісний Напівлюкс в Парк-Готелі

 

 У готелі 9 двомісних номерів класу Напівлюкс. Всі номери оснащені телефоном, Інтернетом, кабельним ТБ, системою кондиціонування, сучасною системою охорони та протипожежної безпеки. У номерах є фен, міні-бар, сейф.

 

 

Двомісний Напівлюкс в Парк-Готелі

Номер Люкс в Парк-Готелі

 

 У готелі 9 номерів класу Люкс. Всі номери оснащені телефоном, Інтернетом, кабельним телебаченням, системою кондиціонування, системою охорони та протипожежної безпеки. У номерах є фен, міні-бар, сейф, обладнані номери меблями відомої італійської фірми "Gasparucci" та сантехнікою фірми "Villeroy & Boch".

 

Номер Люкс в Парк-Готелі

Ресторан в Парк-Готелі

 

 У готелі є ресторан Квітень з кількома залами, креативної кухнею і вишуканим інтер'єром. Високі стандарти обслуговування поєднуються з якістю авторської кухні. Верхній зал ресторану створює атмосферу чарівного Сходу, а скляні столи, плетені меблі і пастельні намети дають можливість спокійно відпочити і забути про міську метушню.

 

Ресторан в Парк-Готелі

Конференц-сервіс в Парк-Готелі

 

 До послуг гостей в Парк-Готелі є великий конференц-зал на 100 місць. Зал обладнаний всім необхідним для проведення, бізнес-зустрічей, презентацій, конференцій і семінарів на найвищому рівні.

Конференц-сервіс в Парк-Готелі

Салон краси в Парк-Готелі

 

 На другому поверсі готельного комплексу розташований центр краси Casmir. Тут панує атмосфера розкішного салон-клубу в поєднанні з домашнім теплом. Він єдиний включає в себе салон краси de Luxe і унікальний SPA-центр, де Ви знаходитесь наодинці зі своєю красою і здоров'ям.

Салон краси в Парк-Готелі

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 20.02.2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 21.02.2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо