Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Чорногорія. Країна для натхнення

Адріатичне море. Саме воно омиває обраний вами курорт, надавши відпочиваючим пейзажі, що вражають своєю пишністю. Відпочинок на цьому узбережжі дозволить вам ознайомитися з місцевістю, не витративши при цьому великої кількості коштів. Незважаючи на те, що багато, що відвідали ці місця, відносять Чорногорію до «бюджетному» варіанту, ніхто з них не знайшов можливим хоч чимось засмучений, вважає блог для жінок.

пляжі
Їх безліч, більше ста, і всі вони комфортабельні, чисті і доглянуті. Організатори курортної зони приділяють їх благоустрою велику увагу. Досить буде сказати, що всі вони влаштовують в повній мірі навіть бувалих європейців. По крайней мере, у кожного відпочиваючого є можливість зробити вибір хоч на користь піщаного пляжу, хоч кам'янистого, галечного ... Трапляються і первозданні ділянки узбережжя з безмежним простором, але можна знайти і тиху, приховану бухту.

Міфи і реальність
Один з найпоширеніших міфів про Чорногорії полягає в тому, що туризм по цій країні рекомендований людям, які віддають перевагу тихе і спокійне проведення часу. Спірне твердження. Достаток нічних клубів, атракціонів, цілодобових барів і всіляких розважальних підприємств так велико, що багатьом популярним курортам інших країн знайдеться що запозичити. Любителям здорового драйву нудьгувати вже точно не доведеться. Втім, в міфі є і половинна частка істини - бажаючим відпочивати в спокої і тиші створені всі умови. Залишається тільки зробити вибір.

Приготуйте кисті в дорогу
Визначні пам'ятки Чорногорії, неймовірної краси пейзажі привертають в цей край сотні художників. Сюди з'їжджаються пейзажисти з усього світу, запам'ятовуючи чудові руїни, зоряне небо, морську стихію ... У майстерні Господа Бога, жартують художники, при народженні світу над Чорногорією попрацював один з найталановитіших помічників творця.

Серед побували в цих краях людей у ​​деяких відкривалися здатності до образотворчого мистецтва. Ще не вміючи правильно тримати кисть в руці, вони мали намір відтворити своїм невмілим малюнком хоч частину цього дивного світу.

Подорож для гурманів
Чи не віднести до пам'яток цього краю місцеву кулінарію, було б несправедливо. Народ, який проживає в Чорногорії, надзвичайно гостинний. Це якість виникає в народності при певних умовах: родюча земля і хороший клімат дають багатий урожай, достаток породжує в людях «творити» їжу і пригощати нею усіх. Місцеві страви вражають не тільки уяву, а й смак. Кожне має свою характеристику, докладно представлене в меню. Випробувати всі страви, можливо, не вийде, але прагнути до цього треба.

Попереджений, озброєний, оздоровлено
У Чорногорії ви знайдете багато цілющого: рослини, повітря, вода, навіть сама атмосфера. Лікувально-оздоровчі заклади запропонують до ваших послуг сотні всіляких процедур. З боку організаторів курортної системи було б нерозумно і марнотратно не використовувати такий ресурс для оздоровлення людей. Але ось тут - то і криється підступ, який здатний зіпсувати весь відпочинок. Йдеться про ваших особистих медичних показання і протипоказання до тих чи інших процедур. Витратьте перед відпусткою час на похід до свого терапевта і запасіться необхідними довідками. За їх допомогою ви або отримаєте доступ до «чорногорському» здоров'ю, або будете врятовані від можливих ускладнень. Місцевий медичний персонал до наявності необхідних документів дуже суворий.

Це краще знати
Оптимальний час, яке бажано присвятити на знайомство з цією країною - 10 діб. Про це свідчать і думки блогерів, які поспішають поділитися враженнями на своїх сторінках і форумах.

І найголовніше. Свій відпочинок в Чорногорії ви можете зробити набагато дешевше, якщо будете пильні в бесіді з представниками туристичної фірми або агентства. Ніяких додаткових ваучерів (агент може назвати його «візою»), крім самої путівки, купувати не треба. Те ж саме по відношенню до будь-яких броні або наявності запрошення, - все це лише можливість виманити у вас більше грошей. Це ж правило і для самостійної подорожі: вам потрібен тільки квиток!


 
А ось щасливчикам, які можуть собі дозволити відпочинок терміном на місяць і більше, слід подбати про відкриття візи. Для цього потрібно стандартний пакет документів, відмов практично не буває. Маючи в своєму розпорядженні великою кількістю часу, ви можете відвідати і сусідню Хорватію. Вартість одноденної екскурсії на дорослу людину 30 Євро. Як правило, екскурсоводи пропонують знайомство з містом Дубровник. Він найближче до кордону, вельми колоритний в архітектурі, рясніє вуличними кафе і сувенірними крамницями.

Якісний відпочинок, як ми переконалися, вимагає ретельної підготовки і деяких зусиль. Але відпочинок в Чорногорії цього варто, випробуйте самі!

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 06.12.2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 07.12.2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо