Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Що потрібно знати про реєстрацію торгової марки

Кожна людина користується технікою для будинку, наприклад, пилососами, холодильниками. Будь цей товар має торгову марку, завдяки якій покупець розуміє, що перед ним - якісна продукція від надійного виробника. Торгову марку потрібно обов'язково реєструвати.

У Києві реєстрацію торгової марки можна зробити в ТОВ «Голдмарк».

Торгова марка - це позначення, завдяки якому споживачі відрізняють товари різних виробників. Багато хто чув такі поняття, як «бренд», «торговий знак» або «логотип». Ці слова можна назвати синонімами до терміну торговельної марки.

В Україні є закон, який стосується торгових марок. Реєстрація торгових марок Київ це процес, в який входить перевірка знака, який поданий для реєстрації, а також: занесення інформації про це знаку в Держреєстр і публікація відомостей щодо зареєстрованого торгового знаку.

Як торгового знаку може виступати будь-яке позначення, іноді використовується їх комбінація. Існує кілька видів торгових знаків. Наприклад, словесні, в які входять тільки поєднання букв, а також слова. Бувають і графічні торгові знаки (їх ще називають образотворчими). Такий торговий знак містить геометричні фігури і орнаменти. Об'ємні торговельні знаки є об'єктами в форматі 3D. Також можна зареєструвати і комбінований торговий знак, в який можуть входити кілька з описаних вище елементів.

Досить рідко на реєстрацію подаються нюхові або звукові торговельні знаки. Прикладом звукового товарного знака може бути заставка на радіостанції. Нюховий товарний знак - це аромат різної парфумерії.

Однак не всякий малюнок або слово може стати торговою маркою. Не можна зареєструвати позначення, які дуже схожі на символи держави (прапор, герб). Також не реєструють ті позначення, які вводять споживача в оману.

Багато хто цікавиться, яким чином можна провести реєстрацію торгових марок. Для цього необхідно звернутися в агентство Голдмарк. Тут попросять пред'явити: оригінал торгової марки, яку хоче зареєструвати громадянин (краще, якщо це буде файл); список товарів, на який буде «поширюватися» торгова марка; повна назва заявника. Це може бути ПІБ або назва компанії разом з її юридичною адресою.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 24.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 25.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо