Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Магніт для мандрівників - Франція

Франція - чудова країна. Перше знайомство з нею ми здійснюємо несвідомо, ще в ранньому дитинстві, за казками Шарля Перро. І у кожного з нас є хоча б три знайомих француженки: Червона Шапочка, Попелюшка і Ейфелева вежа.

Підростаючи, ми починаємо мріяти вже про особисте знайомство з Францією. Хтось хоче відвідати столицю моди - Париж, хтось - відпочити на Лазурному узбережжі. Одні шукають можливість попрацювати, а інші - вивчити французьку мову у Франції або полікувати своє здоров'я, зазначає блог про здоров'я.

Рай для туристів
Для кожної людини, що опинилася в країні, знайдеться щось, цікаве саме йому. Особливо привабливі для туристів:

величний і в той же час демократичний Париж;
ніби зійшли зі сторінок книг замки Луари;
фешенебельні курорти Лазурного берега;
винні погреби Бургундії, Шампані, Бордо (в Бордо є ще і центр винотерапии);
фантастичні лижні траси Альп;
Корсика - батьківщина Наполеона;
вишукана французька кухня;
покази мод великих кутюр'є;
кінофестивалі і багато іншого.
При цьому кожен може знайти і найбільш підходящий для нього формат подорожі. Хочете комфортабельний «ледачий» відпочинок на березі моря? Завітайте на Лазурний берег. Віддаєте перевагу активні, а то і екстремальні види спорту? Все до ваших послуг - гірськолижні курорти в тому числі. Любіть сидіти в кафе і насолоджуватися непередаваним смаком французької кухні, знаменитих вин і відомих у всьому світі сирів - будьте ласкаві до французького ресторан. Привертають старина, пам'ятники архітектури, музеї, замки? Всі вони чекають туристів. Вище за все ви цінуєте можливість відірватися в шаленому шопінг? Вперед! І це лише кілька варіантів.

Франція для молоді
Для найактивнішої, але самої малозабезпеченої матеріально частини туристів також є досить великі можливості. Більш дешевими є готелі формату «B & B;». Це навіть зручніше для пізнавання країни зсередини, адже жити доведеться в одному будинку з господарями. А щоденні зустрічі за загальним столом дозволять попрактикуватися у вивченні мови. Студенти можуть забронювати місця і університетських гуртожитках.

Такі варіанти найкраще підійдуть бажаючим вивчати французьку мову у Франції. До того ж зараз є компанії, що займаються організацією таких мовних курсів. Тісне спілкування з носіями мови, занурення в мовне середовище - запорука успішного вивчення.

Словом, Франція - країна великих можливостей для туризму. Недарма вона займає перше місце в світі за кількістю іноземних туристів.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо