Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Неймовірні вироби з полімерної глини

Чи хочете ви блищати серед друзів і подруг авторськими прикрасами, зробленими вами самостійно! Це реально. Для початку потрібно зовсім не багато: бажання і кошти. Вам потрібно відвідати сучасний магазин полімерної глини, прийти додому, набратися терпіння і посидючості, і почати творити вироби.

Для особливо допитливих слід розповісти, що сучасна полімерна глина (її ще також називають пластика або пластик) - це легкий і пластичний матеріал для ліплення різноманітних і різноманітних виробів невеликих розмірів (брелків, статуеток, аксесуарів, ляльок, скульптурок, прикрас), а також творчого моделювання всіляких об'єктів. Такий матеріал відмінно застигає на відкритому повітрі або при нагріванні на достатньо не високих температурах, все залежить від виду купленої полімерної глини). Найпопулярнішою фірмою-виробником на нашому ринку є Фимо (Fimo).

Ви можете взяти все, що раніше хотілося викинути: стрижні ручок, використаний бритва і т.д. Надалі ви станете справжнім професіоналом в підборі необхідних інструментів та інвентарю. Саме основне, що вам знадобитися - це полімерна глина, гострий ніж, робоча поверхня (скляна, пластикова дошка) крім каменю, якщо в приміщенні холодно пластику важко буде розминати, духовка, термометр для духовки, ваші умілі ручки і бурхлива творча фантазія.

Робота з пластиком принесе вам масу задоволення. Так як існує безліч технік імітації бірюзи, бурштину, дерева, слонова кістка, малахіт, агат, опал, філігрань, шкіра, нефрит, скло і т.д.

На сьогоднішній день полімерна глина, завдяки простоті роботи з нею і доступності способів і технологій виготовлення виробів такої ручної роботи, стала чудовим додатковим доходом, а для деяких людей і основним доходом.

На просторах Інтернету можна знайти безліч докладних фото і відео уроків, майстер-класів, які стануть підмогою для зацікавлених новачків.

Ваші вироби з полімерної глини порадують не тільки вас самих, але ваших знайомих, друзів, рідних і близьких. Ваші авторські прикраси будуть викликати заздрість у оточуючих людей і може навіть стати улюбленою справою, яке зможе принести дохід.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 24.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 25.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо