Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Вирушаємо в подорож на автобусі

Якщо ви завжди мріяли про те, щоб подорожувати, відвідувати незнайомі країни і міста, пробувати екзотичну кухню, насолоджуватися оглядом стародавніх палаців і соборів, оглядати мальовничі озера, водоспади і химерні скелі, то необхідно впритул зайнятися здійсненням цього бажання.

Ми часто відкладаємо відпочинок на потім і в результаті вимотує і морально, і фізично. Подорож на автобусі - це відмінний спосіб зняти стрес і відчути себе щасливим. Брак грошей при цьому не може бути виправданням, адже ціни на автобусні тури досить низькі. Тим часом, на автобусах можна об'їхати всю Європу! Що ж необхідно враховувати, збираючись в закордонну поїздку на автобусі?

Стан здоров'я
Як правило, здорова людина легко витримує 3-4 автобусний переїзд, після якого робиться півгодинна зупинка. Однак якщо стан вашого здоров'я вселяє побоювання, то нехтувати цим не варто. Крім того, навряд чи варто користуватися автобусами літнім людям, старше 70 років, а також сім'ям з маленькими дітьми. Якщо ж вас заколисує, подбайте про те, щоб заздалегідь придбати спеціальні таблетки і пийте їх згідно з інструкцією.

Вимоги до комфорту
Всі люди різні, тому те, що прийнятно для одного, може не догодити іншому. Свої вимоги до комфорту і переваги ви знаєте краще за все, тому робіть вибір: звичний комфорт або ж низька ціна туру. Втім, є дві категорії людей, яким подорожувати на автобусі насправді буде некомфортно: високі (вище 195 см) чоловіки і жінки і надто повні люди.

Маленькі хитрощі автобусних переїздів
Для того щоб подорожувати на автобусі з максимально можливим комфортом, візьміть з собою наступний набір речей (в салон, а не в багажне відділення): подушку під голову, яка допоможе вам подрімати з комфортом, пляшку з мінеральною водою (ні в якому разі не спиртні напої!), вологі серветки, документи, дрібні гроші в валюті тієї країни, в яку ви вирушаєте, фотоапарат, книгу або планшет, щоб було чим себе зайняти. При цьому обов'язково налаштуйтеся на позитив: обдивлятися пейзажі за вікном, думайте про те, що вас чекає Чехія або Німеччина, Іспанія або Португалія, слухайте корисні поради гіда. В цьому випадку ви зможете отримати від автобусного туру максимум користі і задоволення, подивитися кілька європейських країн за досить невеликі гроші.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 06.12.2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 07.12.2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо