Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Подорож в Барселону

Наближення відпустку наповнює душу захопленням. Надії на прекрасний відпочинок веселий і змістовний кружляють голову. Дивовижні країни і міста відкриють двері, ласкаве море поманить набігає хвилею.

Час відіспатися і не спати цілими ночами, засмагати і купатися, пробувати екзотичні вина і фрукти і насолоджуватися красою дивовижної країни, її культурою і традиціями, пам'ятками і гостинністю.

Сонячна і засмагла Каталонія розкриває обійми в ритмі пристрасного фламенко в своєму серці столиці Барселоні. У місті, де жив і творив великий «божевільний» Антоніо Гауді, чарівник і пустун, який створив в Барселоні тринадцять об'єктів кожен з яких казка розказана мовою архітектури.

Вулиця Рамблас найдовша вулиця в світі, що починається в серці столиці і протікає як річка до самого моря до акваторії старого порту. У гирлі бульвару Рамблас, на всьому протязі якого міми і актори, сувеніри та ароматний хмільний напій «Сангрія», найнеймовірніші задоволення і навіть пригоди, розташований пам'ятник Колумбу, всередині якого знаходиться ліфт. І якщо піднятися наверх, то вся Барселона розкриється у всій пишності.

Каталонія це звичайно прекрасне море. Але вдосталь накупатися можна в прекрасному аквапарку «Острів Фантазії». Такої кількості водних атракціонів, екстремальних і спокійних, веселих і заспокійливих важко відшукати в світі. Щоб спробувати все задоволення з собою необхідно взяти купальники злиті і сумочку. Саме купальники, не один, а як мінімум два, щоб уникнути конфузу. Неможливо пройти повз будь-якого водного атракціону не прийнявши в ньому участі. Втім, повернутися в дитинство допоможе не тільки аквапарк.

Ціле місто атракціонів розташований в дивовижному місці під назвою «Порт Авентура». Там можна провести цілий день, а ввечері повернувшись до столиці насолодитися величним шоу Танцюючого фонтану. Під акомпанемент кращої класичної та сучасної музики в променях світла танцюють кілька тисяч тонн води, переливаючись і прямуючи, злітаючи в небо на тридцятиметрову висоту і падаючи, розпадаються на міріади бризок і крапель в такт музиці.

І звичайно, не забути про високий і духовному, розчинившись в нескінченній низці музеїв і задоволень, відвідати величний храм, будівництво якого ведеться ось уже п'ять століть «Храм святого сімейства».

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 24.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 25.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо