Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Подорожуємо автомобілем

Зібралися у подорож автомобілем. Що робити? Ну по-перше, якщо ви хоч трохи сумніваєтеся в технічному стані вашого автомобіля, будь-якої його системи чи чогось іншого – викиньте з голови цю ідею. Ви повинні бути впевнені у своєму транспортному засобі. Бажано, щоб цей автомобіль служив вам якийсь час - так ви будете знати всі його "замашки".

Приблизно за тиждень до дати від'їзду, проведіть весь перелік регламентних робіт та й взагалі перевірте свій автомобіль – зайвим це ніколи не буде. Стан гальмівних колодок та ручника, бензонасос та всі фільтри, робота кондиціонера (особливо якщо їсте влітку), рівень гальмівної рідини, олії, вода та антифризу – у дорозі все важливо. І ще – ретельно вимийте машину зовні та всередині. Вам їхати на ній жоден день і кожна крихта може почати вас у дорозі дратувати.

Крім технічного стану автомобіля, потрібно також подумати, що взяти із собою в дорогу. Ваші особисті речі не рахуються – ми говоримо про транспортний засіб.

Отож приблизний перелік цих предметів:

Компресор чи насос;
Вогнегасник;
Знак аварійної зупинки;
Провід для «прикурювання»;
Трос для буксиру;
Запас моторного масла (не надто великий), гальмівна рідина та масляний фільтр для двигуна;
Рукавички для ремонту;
Набір інструментів (домкрат, монтування та ін.);
Невелику суму грошей спеціально у разі поломки;
Набір необхідних запчастин (індивідуальний для кожної машини, але стандартно – це комплект ременів, запобіжники, лампочки, ізолента, бензонасос та фільтр, пара колісних болтів тощо).

Що ж про багаж – не перевантажуйте автомобіль. Головне правило - тільки найнеобхідніше. Складіть список і пройдіться ним кілька разів, викреслюючи те, без чого легко зможете обійтися. У результаті у вас вийде саме те, що потрібно. Не забудьте взяти з собою парочку пледів (вночі може виявитися холодно), ліхтарик, аптечку та GPS-навігатор по можливості. Також буде не зайвим прихопити зарядні пристрої для мобільних телефонів та ноутбука – з роз'ємом від прикурювача та від мережі. Ночувати в машині ви постійно не будите, так що не обходьтеся тільки зарядними автомобільними - це помилка більшості автомобільних мандрівників. Якщо ви їхатимете в малоцивілізованих районах, а такі райони є практично в кожній країні, то краще заздалегідь подбати про ліцензію на травматичну зброю - зайвим ніколи не буде. І не забудьте пристібати ремінь – безпека понад усе.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 24.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 25.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо