Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Ставки на спорт тайм-матч: поради БК Мелбет

Стратегія під назвою тайм матч відомого в колах гравців і користується певною популярністю. Вся справа в тому, що виграш за ставкою тайм-матч може бути значно вище, ніж, якщо ви просто поставите на результат матчу. Цю стратегію можна використовувати для ординарій, експресів і систем.

Ставка тайм матч на увазі, що гравець повинен не тільки правильно вгадати результат матчу, але і правильно припустити, чим закінчиться перший тайм.

Статистика говорить, що близько 50% футбольних матчів закінчуються нічиєю, але і тут все не так просто. Адже букмекерська контора не має нічого спільного з благодійною організацією, і зовсім не прагне принести беттору виграш.

Якщо ви не знаєте, як ставити на тайм матч, то вам варто знати, що ця стратегія дає непогані результати, коли на поле зустрічаються визнаний фаворит і аутсайдер.

Як правило, перший тайм внічию здатні вистояти навіть аутсайдери, а ось потім професіоналізм і клас гри даються взнаки. Тому в даному випадку доцільно ставити на нічию в першому таймі, і перемогу фаворита в результаті.

Ставки на дві нічиї або перемогу однієї з команд в першому таймі і її програш у фіналі зустрічі також мають право на існування, але вимагають великих навичок гри в конторі.

Ставки на тайм матч користуються популярністю і у любителів експресів і систем. Коефіцієнти в експресах і системах при включенні в них ставок на тайм матч здатні вразити уяву своїм розміром.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо