Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Весілля за кордоном

Багато пар стикаються з вибором: влаштувати урочисту церемонію або взяти всі гроші і поїхати у весільну подорож. Найкращим виходом буде – відсвяткувати весілля за кордоном! Для такого заходу просто необхідно підібрати гарну весільну сукню.

Весілля там сприймається багатьма як щось дуже дороге і нереальне. Але це не так! Адже якщо замислитися, вартість банкету в Україні, в середньому, виявляється дорожчою, ніж, якщо відзначити церемонію за кордоном. Вважається, що церемонії в Чехії та на Кіпрі найдешевша. Весілля на острові коштуватиме дорожче. Основну частину витрат становить вартість авіаквитків. Як правило, летіти на острів часто доводиться з пересадками.

Весілля за кордоном - переваги та недоліки

У світі дуже багато місць, які підходять для церемонії одруження для закоханих. Найромантичнішим містом на землі прийнято вважати Париж, де повітря просякнуте романтикою, змушуючи битися закохані серця все сильніше. У Венеції церемонії відбуваються у старому палаццо Зенобіо. Замком Джульєтти відома Верона, а Прага славиться мостом для поцілунків, який ще відомий як Карлів міст.

Переваги весілля за кордоном є очевидними! Адже ви можете підібрати цікавий сценарій весілля виходячи з традицій і звичаїв країни, поєднати медовий місяць з церемонією одруження, і найголовніше, цю подію ви запам'ятаєте на все життя!

Недоліками весілля проведеного за кордоном є те, що ви не зможете запросити всіх друзів. Але якщо ви бажаєте побути цього дня вдвох, або у вузькому колі близьких, то цей недолік може стати для вас перевагою. Після повернення ви можете запланувати невеликий бенкет, демонструючи ваші весільні фото. Дуже яскраво виглядає молода пара в оточення традиційних весільних рушників. Купити весільні рушники найкраще вдома, у поїздку взяти невелику кількість, а решту залишити для організації домашнього банкету.

Поради парам, які мріють провести весілля за кордоном!

Насамперед потрібно визначилися з датою весілля, а потім розпочати пошук країн найбільш підходящих, на вашу думку, для проведення церемонії (краще нехай їх буде 5 або 6). Тепер обов'язково потрібно перевірити у яких країнах на період весілля буде відповідний сезон. Наприклад, в Азіатських країнах йдуть часті дощі, і немає гарантії, що саме в день проведення церемонії буде ясна, сонячна погода. Тому дуже уважно слід вивчити кліматичні особливості кожної обраної вами країни.

Обов'язково поцікавтеся вартістю туру, готелю та перельоту, адже дістатися до країни на іншому континенті може коштувати дорожче, ніж розкішно відсвяткувати церемонію в найближчій країні. Ціна на тури можуть бути дешевшими на початку травня, на початку вересня та середині грудня. Це пов'язано з невеликим попитом подорожей у цей період.

Також варто пам'ятати про оформлення віз. Краще вибирати безвізові країни, це допоможе уникнути безлічі втрат та заощадить ваш час.

Якщо ви вже визначилися з датою та місцем весілля, з бронюванням одруження краще не затягувати. Найкраще це зробити за 2-3, а то й п'ять місяців до заходу.

Правильне планування організації весілля допоможе уникнути зайвих витрат!

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо