Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Таїланд - улюблене місце українських туристів!

Таїланд здавна став найбільш популярним туристичним напрямком. Тури в цю, по-справжньому екзотичну країну користуються постійним попитом. І пояснень тому досить багато.

Привабливість турів в Таїланд
Таїланд - напевно одне з найпопулярніших туристичних напрямків на Південному Сході Азії. Відпочинок тут різноманітний і неповторний. Сюди з'їжджаються туристи з усього світу, щоб доторкнутися до місцевої екзотикою, зайнятися дайвінгом, відвідати стародавні храми, поспілкуватися з ченцями, покуштувати чудові страви знаменитої тайської кухні, відвідати поєдинки місцевих бійців, зануритися в бурхливу клубне життя, зайнятися шопінгом і просто полежати на пляжі - все це можна об'єднати в рамках одного туру.

Відмінні природні умови (Таїланд розташований в тропіках) роблять туристичний сезон в країні, практично цілорічним. Хоча і вважається, що найбільш комфортні погода, для відвідування регіону - це період з жовтня до кінця квітня. У цю пору року тут стоїть тепла (але не спекотна) і суха погода. Взагалі варто відзначити - середньорічна температура повітря в Таїланді становить приблизно 28 ° C.

Найбільш відвідувані місця Таїланду
Бангкок - столиця держави. З визначних пам'яток обов'язково варто звернути увагу на "Храм Лежачого Будди" - Ват ПХО, Буддйскій храм - Ват Арун, неповторний ринок на воді, нічний базар в знаменитому районі червоних ліхтарів і багато іншого.

Чіангмай - духовний місто, постійний інтерес у туристів викликають розташовані тут численні храми, кулінарні школи, крамниці ремісників, масажні салони. Своєрідна і відносно спокійна атмосфера міста роблять його привабливим для відвідування представниками, так званої творчої богеми.

Сан Камфаен - своєю популярністю в чому зобов'язаний наявним тут гарячих джерел.

Острови Ко-Пханган і Ко-Самуї з чистими і білосніжними місцевими пляжами і найчистішим морем - це справжній райський куточок для всіх любителів дуже спокійного або пляжного відпочинку.

Травні Кхонг Сон. Даний місто притягує до себе любителів гірських походів, а також своїми неповторними природними пейзажами.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо