Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Новини / Пропозіції - Новини/Спеціальні Пропозіції

Поновлювані джерела енергії - сонячні батареї

Сьогодні торкнемося такий вид теми як ВДЕ - (Поновлювані джерела енергії). Адже вже давно не секрет, що земля знаходиться на межі вичерпання корисних копалин, таких як нафта, газ, вугілля і т.п.

В даний момент і постає таке питання, чим і як їх замінити? Саме для цього і поновлюються джерела енергії, такі як, сонячні батареї, сонячні колектори, сонячні водонагрівачі, вітру-генератори і т.п. Вже в багатьох країнах були використані дані види батарей, навіть при облаштуванні приватних будинків.

Подумайте, може бути коли і ви зберетеся зробити новий дизайн квартири своїми руками, то включите сонячні батареї в якості джерел енергії. У цій статті обговоримо такий вид енергії як сонячна батарея, на чому грунтується, принцип роботи та її плюси, і мінуси і т.п.

Переваги та недоліки сонячної батареї
Почнемо з достоїнств сонячної енергії, перше - практично вічний, друге - це дуже дешевий вид електроенергії, не дивлячись на їх дорожнечу, рано чи пізно обладнання окупиться, і буде давати споживачеві безкоштовну електроенергію! По-третє - мінімальне забруднення атмосфери, можна сказати і так що це екологічно чисте джерело електроенергії! По-четверте - слідуючи деяким рекомендаціям, встановлюються практично в будь-якому місці, що була б дуже корисно для РФ. Мінус в сонячної електроенергії тільки один, це їх дорожнеча.

Принцип роботи сонячної батареї і на чому грунтується
Сонячна батарея - це пристрій для перетворення сонячного світла, енергію в електроенергію. Сонячна батарея складається з фотоелементів, які засновані на фотогальванічні ефекті.

Ще в 1839 році Олександр Едмонд Беккерель спостерігав фотогальванічний ефект, його спостереження показали, що промені сонця можна трансформувати в електроенергію, вдаючись до допомоги спеціальним напівпровідників, які пізніше стали називатися фотоелементами, (Фотоелемент - це електричний прилад, який перетворює енергію фотонів в електроенергію).

Складається Сонячна батарея з тонкої пластини, яка розділена на два шари кремнію з різними фізичними властивостями. Зовні він покритий тонким шаром «забрудненого» кремнію, наприклад, з малою доллю домішки фосфору. Чистий монокристаллический шар кремнію знаходиться, під всередині всієї цієї «вафлі».

Після потрапляння сонячних променів на батарею, між шарами починають в безладному потоці «носиться» електрони і утворювати різні потенціали, шари з'єднуються, після чого з'являється струм. Це дуже ефективний спосіб отримання електроенергії, при ньому ви набагато менше втрачається електрики на переході.

Назад

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 24.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 25.01.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо