Українська

Dnepropetrovsk Hotels Online
Головна - Співпраця

Чому Dnepropetrovsk Hotels Online та Business Travel Group

Почему Dnepropetrovsk Hotels Online

Dnepropetrovsk Hotels Online - це онлайн компанія, яка надає повний комплекс туристичних послуг в Україні. Для забезпечення туристичних агентств, туроператорів та інших туристичних організацій усіма необхідними послугами, а також для розкрутки веб-сайтів B2C і B2B наша компанія використовує варіанти найсучаснішого турпродукту.

Наша мета полягає в тому, щоб надати широкий спектр туристичних продуктів і послуг, що перевищить всі Ваші очікування; побудувати міцні і тривалі партнерські відносини, забезпечити першокласне обслуговування і задоволення клієнтів, а також сприяти готовності Вашої діяльності до майбутніх поїздок з тривалими нововведеннями.

Dnepropetrovsk Hotels Online є ідеальним туристичним партнером завдяки спільній співпраці у туристичній галузі та передовим технологіям. Ми створюємо потужну туристичну мережу, яка зв'язує туристичний продукт з кінцевим користувачем через наших цінних партнерів, включаючи власників готелів, туристичних агентств і туроператорів.

Беручи до уваги особливі потреби бізнесу, ми розробили різні і передові рішення, спеціально для всіх видів туристичної діяльності, таких як платформа для онлайн бронювання В2В і партнерських програм базуються на наданні комісій.

Dnepropetrovsk Hotels Online пропонує Вашій увазі спектр останніх туристичних продуктів. Ви можете скористатися такою різноманітністю послуг в Україні як готелі, трансфери, різні екскурсії, замовлення квитків у театр і безліч інших.

До Вашої уваги надається широкий вибір готелів, які варіюють від приватних готелів і бутик-готелів до найбільших міжнародних мережевих готелів, від економ класу до класу люкс, що відповідають будь-якому бюджету і смаку як індивідуальних туристів і груп, так і потребам корпоративних клієнтів.

Наше міцне і тривале партнерську співпрацю з готелями та туристичними організаціями, а також купівельна спроможність, дають можливість укладати договори з конкурентоспроможними цінами і еллотмент договору на велику кількість номерів у всіх містах України, навіть у високий сезон для того, щоб Ваш замовник отримав кращі ціни з миттєвим підтвердженням.

Ми пропонуємо велику базу даних туристичних продуктів шляхом використання зручної системи бронювання B2B або партнерських систем разом з обширним контентом, який включає в себе новітню інформацію про продукт, місце розташування, комфортабельності номерів і готельних послуг. Все це супроводжується фотографіями високої якості.


KIEV Office
3 Lysenka Str., office #26
Kiev, 01034
Ukraine
tel. + 38 044 221 7711
fax.+ 38 044 221 7702
e-mail: info@ukrainehotelsonline.com

RIGA Office
13/15 Kr.Barona
Riga, LV 1011
LATVIA
tel. + 371 7228428
fax.+ 371 7228337
e-mail: info@btgroup.lv
VILNIUS Office
12 Ausros vartu,
Vilnius, LT 01129
LITHUANIA
Tel.: +370 5 2609375
Fax: +370 5 2610631
e-mail: info@btgroup.lt
TALLINN Office
Karu 14,
Tallinn, 10120
ESTONIA
Tel.: +372 6640252
Fax: +372 6640251
e-mail: info@btgroup.ee

Пошук готелю у Дніпропетровську

Visa & Maser Card
Район:

Прибуття: 07.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Виїзд: 08.07.2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед
             
             
             
             
             
             
Кількість номерів:

Номер 1:

Дорослі: Діти:
This service is brought to you by Business Travel Group.
Кошик | Вхід | Як забронювати | Співпраця | Інфо